מהם המחירים של תקליטן לחתונה

מחיר של תקליטן לחתונה משתנה בין אחד לאחר. יהיה אותו בעל מקצוע אשר יהיה אחראי על השמעת המוזיקה והרקדת האורחים לאורך כל החתונה.
תקליטן לחתונות אשר הינו מוצלח בתחומו, יהיה בעל היכרות מעמיקה עם כל הלהיטים הכי פופולאריים והכי חדשים. הוא יהיה בעל הכישורים להבין מי הם האורחים באותו האירוע ומה הסגנונות המוזיקאליים אשר יקפיצו אותם לרחבת הריקודים ולהבדיל מה הם אותם הסגנונות אשר יתקבלו בצורה פחות טובה. כמובן, שאותו תקליטן גם יתבסס על מידע מקדים כמו גם על הבקשות והדרישות המיוחדות של הזוג אשר הזמין אותו לנגן בחתונתם.

מתי להזמין תקליטן?
קיימת חשיבות גבוהה לדאוג לבחור תקליטן זמן מה לפני האירוע, וזאת בעיקר אם יש לכם תקליטן מועדף. זכרו שתקליטנים אשר נחשבים לבעלי מוניטין בתחומם יהיו בדרך כלל עסוקים ותפוסים ולכן, חשוב לפנות אליהם חודשים לפני האירוע, וזאת בכדי להבטיח שהם יהיו פנויים בתאריך בו אתם מבקשים להינשא.
קחו בחשבון, כי בטרם האירוע אתם צריכים להיפגש עם התקליטן וחשוב שתגיעו מוכנים לפגישה. חשבו בטרם הפגישה, אלו שירים חשוב לכם שיתנגנו, מהו שיר החופה שלכם, מהו שיר הסלואו, מה הם השירים שישמחו את אבא של החתן ומה הם הלהיטים שאתם לא מוכנים לוותר עליהם בחתונה שלכם.

מה קורה ביום החתונה?

ביום החתונה, אותו תקליטן לחתונות שבחרתם יגיע מוקדם יותר – זאת בכדי להתקין את כל הציוד שלו ולבדוק את אולם האירוע. עבודתו של התקליטן מתחילה כבר עם כניסת האורח הראשון – צריך לבחור את מוזיקת הרקע שתתנגן. העבודה של אותו תקליטן תסתיים רק בסיום החתונה, ברגע שהאורחים האחרונים יעזבו את האולם ואתם תוכלו להיות שמחים ורגועים בידיעה שהחתונה שלכם עברה בהצלחה וכולם נהנו ממנה. צור/י קשר עוד היום לתיאום פגישה