זוגות ממליצים

המלצות מתוך  האתרmitlogo

"שמענו על שחק דרך חברים שהתחתנו, גם האורחים באירוע נהנו והמליצו על שחק בכזאת התלהבות, שהיינו חייבים להגיע לפגישה הראשונה לראות על מה המהומה. במשרד של שחק כבר הרגשנו שמדובר במקצוען. כשהתחילה הפגישת מוזיקה, שחק קלט במהירות את הסגנון שלנו, שאל כמה שאלות, התעניין בנו, והיה לו חשוב לערוך מוזיקה שתתאים לכל מגוון הגילאים שהיה באירוע…"
 "שחק הוא דיג'יי שקשה מאוד למצוא במיוחד בארץ, כשאמרנו לו בהתחלה שאנחנו מפחדים שיהיה לנו בחתונה קהל קשה הוא אמר לנו משפט שבאמת מאוד נדיר לשמוע מדיג'יי: "אני מתחייב לכם שאנשים ירקדו או שאל תשלמו לי בסוף הערב". במהלך האירוע פשוט הבנו מאיפה הביטחון העצמי הגבוה. הוא פשוט מקצוען…"
 "נתחיל מהסוף: שחק זה ה-DJ המושלם! הייתה לנו חתונה קטנה של 180 איש שהתחילה בשקיעה בסביבות 18:00 בערב. הרחבה היתה מלאה עד 02:00 בלילה-היה מדהים!!!!!! מוזיקה מעולה מכל השנים והסגנונות וכל מה שביקשנו שולב במקומות הנכונים במהלך הערב! הגענו אליו אחרי שראינו אותו בחתונה של חברים וראינו את האנרגיות ומה הוא עושה לרחבה ואת המחיאות כפיים שהוא מקבל (גם מאיתנו בסוף האירוע) והחלטנו עוד לפני הפגישה שזה זה!…"
 "אם המוזיקה באירוע שלכם לא חשובה לכם בכלל אז אל תבחרו בשחק אתם סתם תבזבזו כישרון מדהים ובן אדם מדהים לחינם! …אנחנו כותבים את זה כי שחק הוא באמת האחד! בלי קשר אלינו, פשוט לכו אליו לפגישה ותראו איך נשמע דיגיי שפשוט אוהב מוזיקה ואנשים!…"
 "התחתנו ביוני 2014 והדיג'יי שחק ארבל פשוט היה מעולה!!! לשחק יש המון סבלנות ובפגישה הוא לא ויתר עד ששמע בדיוק את ההעדפות המוזיקליות המיוחדות שלנו. לפני החתונה שלנו היינו ב-4 חתונות של חברים ששחק תיקלט בהן. פשוט הקהל לא הפסיק לרקוד מחתונה לחתונה הבנו שמדובר במוזיקאי שפשוט קורא אותנו כמו ספר פתוח. ידענו שבחתונה שלנו זה יהיה האדם שיהיה אחראי על המוזיקה…"
"אל שחק הגענו דרך חבר משותף שהמליץ לנו עליו בטירוף. התקשרנו וקבענו פגישה ביום שבת בצהרים בנמל תל אביב. שחק כבר בשיחת הטלפון הבין מה אנחנו רוצים וסיפר על עצמו בקצרה וניסה להבין מה אנחנו אוהבים.לא היינו צריכים פגישת מוזיקה נוספת לפני החתונה הפגישת היכרות הפכה אוטומטית כבר לפגישת מוזיקה אחרי שהחלטנו ללכת איתו כבר בפגישה הראשונה. שחק עזר לנו עם השירים לקבלת פנים לזמן העיקריות לסלואו לריקודים ואפילו לוידאו שהכנו…"
"אין כזה דיג'יי במדינה! פשוט עשה לנו את הערב לא יכלנו לבקש או לצפות ליותר טוב מזה! הוא פשוט נולד לתקלט ולעשות טירוף לאנשים. הבנאדם לא עוצר לרגע, הוא קולט קהל מאוד מהר שלא לדבר איך הוא קלט אותנו בפגישה, לבחור את השיר הנכון בזמן נתון ולדאוג שהקהל פשוט לא ירצה לשבת גם כשכולם נופלים מהרגלים…"
"שמענו על שחק דרך חברים שהתחתנו, גם האורחים באירוע נהנו והמליצו על שחק בכזאת התלהבות, שהיינו חייבים להגיע לפגישה הראשונה לראות על מה המהומה. במשרד של שחק כבר הרגשנו שמדובר במקצוען. כשהתחילה הפגישת מוזיקה, שחק קלט במהירות את הסגנון שלנו, שאל כמה שאלות, התעניין בנו, והיה לו חשוב לערוך מוזיקה שתתאים לכל מגוון הגילאים שהיה באירוע. התחלנו לשמוע שירים, לבחור את אלה שהכי התחברנו אליהם ולערוך רשימה קצרה של המוזיקה שאנחנו מאוד אוהבים…"
"לאחר שראינו 5 תקליטנים הגענו לשחק….שחק עידכן את רוב הספקים לגבי מהלך האירוע ותיאם עמם הכל ובכך חסך לנו הרבה מאד עבודה. מהרגע הראשון שבו נפגשנו עם שחק היה ברור לנו שהוא יהיה הDJ בחתונה שלנו. שחק הוא איש מוזיקה ומבין בסוגי מוסיקה רבים ומגוונים. מהר מאוד הוא קלט את הראש שלנו ובלי שהרגשנו ישבנו אצלושעה וחצי ופשוט עפנו לנו בעולם המוזיקה לקטעים מדהימים ומרגשים. בחתונה עצמה אילתר ועשה קטעים בלייב…"
"הגענו לשחק דרך המלצה של חברים שהתחתנו.שחק היה הדיג'יי הראשון שראינו ואחרי שיצאנו מהמשרד שלו ידענו שהוא גם האחרון. מהרושם הראשוני הוא היה נראה בחור חייכן וחברותי, מקצועי ויצירתי מאוד ולא טעינו, כך באמת היה. שחק תמך ועזר לנו לאורך כל הדרך. התקשרנו אליו מספר פעמים אחרי הפגישת מוזיקה כדי לשנות דברים וכל הזמן הייתה הרגשה בשיחה כאילו הוא שמח שהתקשרנו שזה מאוד חשוב…"
"במילה אחת – וואווווו!! אני ובעלי אוהבים מאוד מוזיקה. הדבר שהיה הכי חשוב לנו בחתונה היה המוזיקה. חיפשנו די ג'יי שנוכל באמת לדבר איתו ושיבין את הטעם המיוחד שלנו ושביחד ניצור את הפלייליסט שתמיד חלמנו שיהיה בחתונה שלנו. מצאנו ובגדול! דיברנו עם שחק והסברנו לו את הסגנון הכללי. נפגשנו איתו וישר ידענו שזה הדיג'יי שלנו. שחק יודע להקשיב וזה אחד הדברים החשובים אצל דיג'יי! שיידע להקשיב לנו ובאירוע להקשיב לקהל…"
"אין לנו מילים לתאר את מה שהלך אתמול בערב! פשוט אין!המקצועיות של שחק והאהבה למוסיקה ניכרת בכל שיר ושיר. שחק לא מפסיק להיות אנרגטי על העמדה ותענוג פשוט להסתכל עליו מנגן. ממש הופעה של איש אחד.הרחבה כל הזמן הייתה מלאה! מדהים איך שחק קולט אנשים במהירות ומגיב לכל תנועה של הקהל. ממש הרגשה שהוא שולט בנו וזה כל כך מיוחד! אם אתם רוצים שלא יפסיקו לדבר על החתונה שלכם תבחרו בו…"
"קיבלנו המלצה על שחק דרך חברים מהלימודים ומסתבר שהוא עשה כבר חתונה לחצי מהאנשים באוניברסיטה. כבר בפגישה הראשונה נכנסו למשרד של שחק וישר שמענו מוזיקה ברקע. המנהלת משרד שלו מאיה מיד התייחסה אלינו דיברה איתנו והכינה לנו אספרסו משובח. כשנכנסנו לשחק לפגישה בדיוק ייצא זוג עם חיוך מדהים ואמר לפקידה שהם רוצים לסגור ואיפה חותמים…"
"שחק ארבל התותח!! רצינו לומר תודה רבה ענקית לתקליטן גדול מהחיים, איש מקצוע משכמו ומעלה, שפתר לנו את הבעיה המטרידה שהייתה לנו כשרצינו לחבר את הקהל האשכנזי והמזרחי שלנו בערב החתונה! היינו מוטרדים מאוד שאם ננגן מוזיקה מזרחית האורחים של אשתי לא ירקדו ושאם ננגן מוזיקה קצת יותר אשכנזית אז ההורים שלי לא ירקדו. שחק עשה את הבלתי ייאמן וגרם להורים האשכנזים של אשתי לעוף על הרחבה לצליליהם של כל זמרי המזרחית וההיפך…"
"התחתנו בתל אביב, והחתונה שלנו הייתה פשוט מיוחדת ויוצאת דופן (אנחנו מניחים שכל זוג חושב כך על החתונה שלהם). שחק היה הדי ג'יי היחידי שאתו נפגשנו והספיקה לנו רבע שעה בפגישה איתו כדי להבין שזה הדיג'יי שאנחנו הכי מתחברים אליו. שחק תקלט אצל קרובת משפחה שלנו לפני כ-4 שנים ואנחנו זוכרים עד היום איזה טירוף היה ברחבה וכבר אז הייתה לנו הרגשה ששחק הוא הדי ג'יי שאנחנו רוצים בחתונה שלנו…"